HQ reality - vše na kvalitních základech - internetový portál
cesta k Vašemu vysněnému domovu

Zadejte Vaši poptávku

titulek:  ?

text poptávky*:

lokalita:

e-mail:  ?


Zadaný e-mail nebude na stránkách nikde přímo zobrazen. Kontaktovat Vás bude možné pouze přes e-mailový formulář.

Poptávka po nemovitostech

Hledám činžovní dům k rekonstrukci v Praze.

*co nejlépe popište jakou nemovitost hledáte, vč. určení lokality, typu nemovitosti, velikosti, podlaží, atd. a pokud chcete být kontaktováni i jinak než přes e-mailový formulář můžete doplnit také telefonní nebo jiný kontakt. Uvedení telefonního kontaktu je na zvážení, protože většinou jste pak silně atakováni různými realitními agenty. Na níže uvedený e-mail naopak bude možné odpovědět pouze přes e-mailový formulář, aby bylo zajištěno snížení možnosti spamu na Vaši adresu.

Praha, (id# p18)


2

*co nejlépe popište jakou nemovitost hledáte, vč. určení lokality, typu nemovitosti, velikosti, podlaží, atd. a pokud chcete být kontaktováni i jinak než přes e-mailový formulář můžete doplnit také telefonní nebo jiný kontakt. Uvedení telefonního kontaktu je na zvážení, protože většinou jste pak silně atakováni různými realitními agenty. Na níže uvedený e-mail naopak bude možné odpovědět pouze přes e-mailový formulář, aby bylo zajištěno snížení možnosti spamu na Vaši adresu.

Jihomoravský kraj, (id# p17)


Nabidka OBCHODNÍCH PROSTOR

Nabizim obchodní prostory 89 m2 v Praze 3-Žižkově na hlavní ulici Seifertova.Zastávka MHD tramvaje c 9,5,26.2 x vyloha,bezbariérový pristup,WC.Klimatizace,vzduchotechnika.Ihned k pronajmu.Přímy majitel domů.Tel..724565382

Praha 3, (id# p16)


Hledám nebytové prostory v Praze

Koupím jakékoliv malé nebytové prostory, sklep, garáž nebo podobné prostory v Praze. Maximální cena 500 000kč. Nutné samostatné zapsání v katastru nemovitostí. Platba možná ihned. Kontakt: Milan Stašek tel: 723533303

Praha, (id# p15)


HLEDÁM PRONÁJEM

Hledám pronájem bytu v Moravanech u Brna nebo v okolí Moravan. tel. 608 88 74 51

Jihomoravský kraj, (id# p14)


koupě bytu 2+kk

Koupím byt 2+kk nebo 2+1, 1+1 do 750000kč ve městech: Holešov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Staré Město nebo Zlín.

Zlínský kraj, (id# p13)


hledám pronájem rodinného domu

Víme že je těžké dnes někomu věřit sami jsme to poznali.Už dlouhou dobu hledáme dlouhodobý pronájem RD nebo chalupu k celoročnímu bydlení se zahradou anebo pokud by byl možný odkup formou nájemného .a po nějaké době splácení by snad byl možný úvěr a splatit celý .Bydlíme v bytovce kde naše malá dcera ráda sama pobíhá po zahradě a tady nemá kde manžel je po infarktu a tak v bytovce těžko se zabaví a unaví tou zdravou únavou .Rádi pracujeme na zahradě a kolem domu ale bohužel nemáme kde..Rádi pomůžeme s čím koliv.ačkoliv jsme finančně schopný přesto nedosáhnem na hypotéku nebo na jiný podobný úvěr A proto by jsme rádi našli někoho kdo by byl ochoten nám pomoci a na oplátku pomůžeme mi.Nechceme žádné podvodníky.Vzhledem k tomu že dnes opravdu člověk neví na koho narazí tak už nevím jak jinak dát najevo že jsme opravdu poctiví lidé kteří hledají RD na dlouhodobý pronájem předem velice děkuji za nabídky

Plzeňský kraj, (id# p12)


Hledám pronájem

Mladá, pracující žena, hledá pronájem bytu v Olomouci, typu garsoniéra, 1+1, 1+kk, s nájmem okolo 6.000,- včetně všech poplatků. Děkuji všem, kteří se mi brzy ozvou na telefon 774934628. Realití kanceláře prosím nevolat!

Olomoucký kraj, (id# p11)


Koupě bytu Praha10

Hledám pro rodinu s 3 malými dětmi světlý byt 3+kk až 4+1, od 74 m2, po kompletní rekonstrukci (bytový dům i byt) nebo novostavba s komorou nebo sklepem za rozumnou cenu. Přízemí ne a bytový dům maximálně do 8 podlaží! V případe umístění bytu nad 3.podlaží i s výtahem. Okna umístěné do tiché lokality. Záchod samostatně. Celkové měsíční náklady bytu (energie, voda, fond oprav, nájem...)do 5.000,-. Kontakt e-mailem.

Praha, (id# p10)


KOUPĚ BYTU

v Plzni, cihlový od 50 do 80m2, od druhého patra výše, ne nejvyšší patro, s výtahem, zděné jádro, mimo části Vinice a Sylván, klidná lokalita, cena do 1.200.000

Plzeňský kraj, (id# p9)


byt 2+1 v opavě

koupím byt 2+1 v Opavě, ne sídliště. Pěkný,rekonstruovaný, nebo větší 1+1. Nebo vyměním 3+1 v Opavě za hledaný s doplatkem.

Moravskoslezský kraj, (id# p8)


Malý byt v Praze

Koupíme malý byt (garsonka, 1+kk nebo 1+1) v Praze (nejlépe na Praze 4, ale není nutnou podmínkou). Užitná plocha přes 25 m2. Stav bytu nerozhoduje. Cena do 1,1 milionu Kč. Peníze ihned.

Praha 4, (id# p6)


Pěkný byt na Praze 4

Pro našeho klienta hledáme pěkný byt v lokalitě Praha 4 (vymezená Vltavou, Jižní spojkou a Magistrálou). Preference Braník. Požadavky: - Minimálně 3kk (3+1), plocha min. 70 m2, balkón (terasa) – min. 3 m2 (podmínkou), komora v bytě (výhodou), pěkný výhled, preference světových stran (Z,J,V), oddělené WC a koupelna (výhodou), výtah (podmínkou), minimálně 2. patro, sklep (výhodou), možnost parkování – (garáž nebo garážové stání výhodou), osobní vlastnictví, materiál budovy – cihla (panel – pouze pěkný zrekonstruovaný – maximálně 7 pater), klidnější lokalita, v blízkosti – potraviny (ne pouze obchody typu večerky), školka (škola), MHD (dobré dopravní spojení). Cena – max. 4 800 000 Kč

Praha 4, (id# p5)


Malý nebytový prostor - koupě

Pro našeho klienta hledáme malý nebytový prostor (kancelář, sklad, sklep, kočárkárna apod.) cca 2-25m2 do osobního vlastnictví kdekoli v Praze. Cena do 500 000 Kč.

Praha, (id# p4)


Byt na Praze 11 (Háje)

Koupíme ihned byt 2+1 až 3+1 na Praze 11, do 5 minut pěšky od metra Háje, ideálně v nižším domě a výhledem do zeleně.

Praha 4, (id# p3)


Koupím dům na Praze 11

Koupím dům v okolí Prahy 11, příp. Průhonice, Zdiměřice. Pozemek 850-1200m2, užitná plocha 240-280m2, nejlépe funkcionalistický styl. Může být i rozestavěno.

Praha, (id# p2)


Stavební pozemek Praha (směr Brno)

Hledáme stavební parcelu v okolí Prahy 4 (11), např. Křeslice, Průhonice, Zdiměřice. Velikost parcely 800 - 1100 m2.

Praha, (id# p1)


Pokud byste potřebovali pomoc s vložením nabídky nebo poptávky, odbornou radu v oblasti realit, pomoc se zajištěním prodeje nebo koupě nemovitosti, kontaktujte nás cestou, která Vám bude nejvíce vyhovovat (Kontakty).
   

Copyright © 2008-2019 HQ reality - Všechna práva vyhrazena.